Onze open dag gaat door!

Kom langs

Wat leuk dat je interesse hebt voor onze open dag. 

We hebben goed nieuws. Je mag samen met je ouders/verzorgers onze school komen bekijken. Wel werken we nog met tijdsloten en daarom is het belangrijk dat je bent ingeschreven voor onze open dag.

Schrijf je nu in voor onze open dag

Je bent van harte welkom op donderdag 10 maart tussen 13.00 en 18.00 uur. Wil je langskomen? Schrijf je hier in.

Je kunt ook wanneer het niet lukt om onze open dag te bezoeken, kennismaken met onze school. Bekijk op deze pagina onze kennismakingsvideo, magazine en virtuele tour. In de virtuele tour nemen Wessel en Elaine je mee door het gebouw en kom je onderweg filmpjes en extra informatie over het wereldcollege tegen.

Kennismakingsvideo

Virtuele tour KSG

Magazine KSG Wereldcollege

Heb je nog vragen?

Hou onze site in de gaten of neem contact op met de heer De Waard.

De KSG is een wereldcollege 

We verdiepen ons in de wereld om ons heen. Bij ons kun je tweetalig onderwijs volgen en besteden we veel aandacht aan internationale thema’s, andere landen, talen en culturen. Ook vinden we sport en een goede gezondheid heel belangrijk.